+370 672 08029; info@budora.lt

Apie Mokyklą

Karate mokykla BUDORA (budo - kario, samurajo kelias, ra - saulės dievas) įkurta 2006 metais. Mokyklai vadovauja Donatas Imbras – ketvirto dano meistras, du kartus pasaulio vicečempionas, daugkartinis Lietuvos ir Europos čempionas, 2007 ir 2010 metais neolimpinių sporto šakų sportininko rinkimuose užėmęs pirmąsias vietas. 2007 metais geriausio Lietuvos sportininko rinkimuose užėmė šeštąją vietą.

Mokyklos tikslai:
 • populiarinti kyokushin karate;
 • propaguoti sveiką gyvenimo būdą ir formuoti sveiką klubo narių gyvenseną;
 • užtikrinti klubo narių sveikatos gerinimą bei sudaryti sąlygas jų fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui;
 • kelti sportinį klubo narių meistriškumą.

 

Mokyklos veikla:
 • kyokushin karate treniruotėmis prisideda prie jaunimo užimtumo organizavimo;
 • propaguoja sveiką gyvenseną;
 • klubo nariai laiko kvalifikacinius egzaminus, dalyvauja varžybose, stovyklose, parodomosiose programose ir klubo renginiuose;
 • dalyvauja Lietuvos Karate Kyokushin Federacijos bei Pasaulinės Karate Kyokushin Federacijos veikloje;
 • bendradarbiauja su kitomis Lietuvos Respublikos institucijomis, verslo įmonėmis, viešosiomis įstaigomis bei visuomeninėmis organizacijomis;
 • gali samdyti darbuotojus sutartiniu pagrindu;
 • sudaro sutartis su suinteresuotomis įstaigomis ir atskirais asmenimis.

 

Karate meno mokykloje moko profesionalūs instruktoriai – Lietuvos rinktinės nariai, Lietuvos ir Europos čempionai, kurie nuolat tobulina savo žinias įvairiose tarptautinėse stovyklose ir seminaruose. Treniruotės vyksta remiantis ir klubo vadovo D. Imbro metodika, įgyta įvairiose stovyklose, seminaruose, treniruotėse ir varžybose. Aktyvių ir žaismingų treniruočių metu vaikai įtraukiami į karate pasaulį, supažindinami su bazine karate technika, mokomi kovos įgūdžių. Pirmųjų metų tikslas – sustiprinti kūnus, ištvermę, išlavinti lankstumą, judesių koordinaciją, pagreitinti reakciją. Pažengusieji ruošiami egzaminams, varžyboms, vyksta į vasaros stovyklas. Treniruotėse didelis dėmesys skiriamas pasitikėjimo savimi ugdymui, bendravimo įgūdžių stiprinimui. Skiepijama pagarba vyresniesiems, pasiaukojimas, sąžiningumas ir disciplina.

Bendra

Sportuojantiems mokyklos nariams nuolat suteikiama galimybė dalyvauti ne tik miesto, nacionalinėse, bet ir tarptautinėse varžybose. Dalyvauta atviruose Šveicarijos, Japonijos, Ukrainos, Izraelio, Olandijos čempionatuose, taip pat jaunučių, jaunimo ir suaugusiųjų Europos čempionatuose. Mokykla per 10-metį paruošė ne vieną Lietuvos ir Europos čempioną, tarptautinių turnyrų nugalėtoją.

Perspektyviausi sportininkai mokyklos lėšomis vežami treniruotis ir dalyvauti varžybose užsienyje (Olandijoje, Šveicarijoje, Izraelyje, Japonijoje, Tailande).

Karate mokykla „Budora“ yra įrengusi kyokushin karate stilių atitinkančias sporto sales šiose Vilniaus mokyklose: Vilniaus „Baltupių“ progimnazijoje, Vilniaus inžinerijos licėjuje, Vilniaus „Versmės“ katalikiškoje gimnazijoje. Kitose mokyklose yra nupirktas specialus karate inventorius, reikalinga įranga.

Karate mokykla „Budora“ – socialiai atsakinga organizacija, didelį dėmesį skirianti vaikams ir jaunuoliams iš vaikų globos namų, taip pat jaunuoliams su negalia, jų sportiniam ugdymui ir integracijai į visuomenę.

viber image